středoevropský malíř 18. stol. - Rodový erb

Olej na papíře, 29x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Autorský přípis Ritter von Langer 28.November 1726.

středoevropský malíř 18. stol.
305038. Rodový erb
Dražba ukončena:02.06.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč