středoevropský malíř 19. stol.

54656. Portrét muže s knírkem

popis: Olej na plátně, 70x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:59:46

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 500 Kč