středoevropský malíř 19. století - Mladý malíř

Olej na plátně, 51x77 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. století
38174. Mladý malíř
Dražba ukončena:28.11.2019 20:39:07
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč