středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Párové portréty - Muž a žena

Pastel, 55x42 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rámy i malba poškozeny. Skla prasklá.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
3815. Párové portréty - Muž a žena
Dražba ukončena:28.01.2016 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč