středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Ruiny

Akvarel, 23x33 cm, monogramováno vpravo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
3995. Ruiny
Dražba ukončena:30.03.2016 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.02.2016 20:33:23 238
500 Kč 30.01.2016 0:33:54 1386