středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

1799. Alegorický výjev

popis: Akvarel, 67x93cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:51:52

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 3 400 Kč