MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 29x31 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
1588. Cesta u ohrady
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
212
1 100 Kč
359
1 000 Kč
limit (26.11.2014 20:25:57)
419
1 000 Kč
359
900 Kč
limit (26.11.2014 20:25:54)
419
800 Kč
359
700 Kč
limit (17.11.2014 19:58:42)
419
600 Kč
334
500 Kč
419