středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Cesta u ohrady

Olej na kartonu, 29x31 cm, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
1588. Cesta u ohrady
Dražba ukončena:26.11.2014 20:32:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč