středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka s kočkou

Olej na plátně, 50x40 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4463. Dívka s kočkou
Dražba ukončena:30.03.2016 19:02:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.03.2016 18:57:59 292
500 Kč 20.03.2016 7:49:30 219