středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Mlýn

Olej na dřevě, 34x41 cm, monogramováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3383. Mlýn
Dražba ukončena:26.11.2015 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč