středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Na lovu

Olej na plátně, 60x80 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba byla odborně vyčištěna.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3878. Na lovu
Dražba ukončena:28.01.2016 21:37:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč