středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - V parku

Olej na plátně, 45x33 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3440. V parku
Dražba ukončena:26.11.2015 22:15:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč