středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Ve žních

Olej na plátně, 50x60 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4025. Ve žních
Dražba ukončena:30.03.2016 20:50:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč