středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Zvěrolékař

Olej na plátně, 53x50 cm, signováno vpravo dole, datováno vpravo dole 36, nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena, vypnuto na nový rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
3553. Zvěrolékař
Dražba ukončena:27.01.2016 19:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč