středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

305718. Ovčák

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.07.2020 20:42:08 3736
500 Kč 18.07.2020 8:15:39 6490