středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.

306206. U kostela

popis: Olej na kartonu, 19x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.09.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč