středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - U kostela

Olej na kartonu, 19x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
306206. U kostela
Dražba ukončena:24.09.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč