středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dům u jezera

Olej na plátně, 75x100 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
3893. Dům u jezera
Dražba ukončena:28.01.2016 21:49:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč