středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Myslivci v horách

Olej na plátně, 53x42 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
3880. Myslivci v horách
Dražba ukončena:28.01.2016 21:37:58
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč