středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Vesnička v horském údolí

Olej na kartonu, 7x10 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
4043. Vesnička v horském údolí
Dražba ukončena:30.03.2016 21:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 15.03.2016 13:33:37 1490
800 Kč 13.02.2016 10:11:44 1358