středoevropský malíř kolem roku 1780 - Na dvoře

Olej na plátně, 38x43 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rentoaláž. Posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

středoevropský malíř kolem roku 1780
4081. Na dvoře
Dražba ukončena:30.03.2016 21:41:53
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč