středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Na pastvě u rybníka

Olej na plátně, 41x63 cm, signatura vpravo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
3855. Na pastvě u rybníka
Dražba ukončena:28.01.2016 21:14:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč