středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Chaloupka pod hradem

Olej na plátně. 47x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
40839. Chaloupka pod hradem
Dražba ukončena:26.02.2020 20:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč