středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Chalupa u jezera

Olej na plátně. 47x66 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
40843. Chalupa u jezera
Dražba ukončena:26.02.2020 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč