středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Chlapec na bílém koni

Kvaš, 37x51 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
25222. Chlapec na bílém koni
Dražba ukončena:29.11.2018 19:14:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč