středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Děti v rajské zahradě VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 69x105 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
47493. Děti v rajské zahradě VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.07.2020 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč