středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dívka v šálu

Olej na plátně, 65x54 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
25108. Dívka v šálu
Dražba ukončena:28.11.2018 21:57:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč