středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

17622. Dráteník

popis: Olej na dřevě, 50x65 cm. Nesignováno, Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 29.03.2018 22:04:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 55 000 Kč