středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Horská usedlost

Olej na plátně, 34x47 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
11989. Horská usedlost
Dražba ukončena:29.06.2017 19:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč