středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Jezero na úpatí hor

Olej na kartonu, 26x40 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
35356. Jezero na úpatí hor
Dražba ukončena:26.09.2019 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč