středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Mladý muž s licousy

Olej na plátně, 42x32 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
24985. Mladý muž s licousy
Dražba ukončena:28.11.2018 19:56:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč