středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Na pastvě u řeky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
49479. Na pastvě u řeky
Dražba ukončena:01.10.2020 22:16:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč