středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Na samotě u vodopádu

Olej na plátně, 37x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
45183. Na samotě u vodopádu
Dražba ukončena:27.05.2020 21:27:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč