středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Polní práce

Olej na plátně, 26x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
45416. Polní práce
Dražba ukončena:28.05.2020 21:04:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč