středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

45416. Polní práce

popis: Olej na plátně, 26x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.05.2020 21:04:23

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč