středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét mladé ženy

Olej na plátně, 50x38 cm. Nesignováno Střední Evropa druhá polovina 19. století. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
36478. Portrét mladé ženy
Dražba ukončena:30.10.2019 19:34:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč