středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

36478. Portrét mladé ženy

popis: Olej na plátně, 50x38 cm. Nesignováno Střední Evropa druhá polovina 19. století. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:34:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč