středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

36478. Portrét mladé ženy

popis: Olej na plátně, 50x38 cm. Nesignováno Střední Evropa druhá polovina 19. století. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:34:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč