středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Poustevník za měsíčního svitu

Olej na kartonu, 35x25 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
47174. Poustevník za měsíčního svitu
Dražba ukončena:29.07.2020 19:29:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč