středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Poutník v horách

Olej na plátně, 47x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
35189. Poutník v horách
Dražba ukončena:25.09.2019 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč