středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

35097. Procházka u rybníka

popis: Olej na plátně, 38x68 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:55:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 400 Kč