středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Procházka u rybníka

Olej na plátně, 38x68 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
35097. Procházka u rybníka
Dražba ukončena:25.09.2019 19:55:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč