středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Procházka v horách

Olej na plátně, 36x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
45248. Procházka v horách
Dražba ukončena:27.05.2020 22:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč