středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

21446. Setkání ve skalách

popis: Olej na plátně, 60x85 cm. Signatura nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.06.2018 19:14:00

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč