středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Setkání ve skalách

Olej na plátně, 60x85 cm. Signatura nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
21446. Setkání ve skalách
Dražba ukončena:28.06.2018 19:14:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:65 000 Kč