středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Soubor 9 grafických listů: Mariánské lázně

Ocelorytiny, od 8x12 cm do 17x23 cm. Značeny. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
43039. Soubor 9 grafických listů: Mariánské lázně
Dražba ukončena:15.04.2020 22:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč