středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - U starého mlýna

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x36 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
307055. U starého mlýna
Dražba ukončena:23.12.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.12.2020 7:16:36 766