středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Zátiší s ovocem

Olej na plátně, 42x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
51577. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.10.2020 19:38:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč