středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.

51577. Zátiší s ovocem

popis: Olej na plátně, 42x52 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč