středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.

306488. Chalupa pod stromem

popis: Kombinovaná technika, 49x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.11.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.11.2020 19:05:17 85