středoevropský malíř 2. pol. 20. stol. - Hudebníci

Olej na plátně, 108x70 cm. Nesignováno. Olištováno.

středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.
48545. Hudebníci
Dražba ukončena:26.08.2020 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč