středoevropský malíř 2. pol. 20. stol. - Krajina pod sněhem

Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.
306300. Krajina pod sněhem
Dražba ukončena:05.10.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč