středoevropský malíř 2. pol. 20. stol. - Promenáda

Olej na plátně, 40x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.
308809. Promenáda
Dražba ukončena:01.06.2021 20:17:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč