středoevropský malíř 2. pol. 20. stol. - V ateliéru

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 2. pol. 20. stol.
306294. V ateliéru
Dražba ukončena:05.10.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč