Kombinovaná technika - dřevo, plast, akryl. 63x63 cm. Nesignováno. Autorsky adjustováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Dílo současný majitel zakoupil v Německu, variace dvou obrazů při otočení mechanikou umístěnou na zadní straně díla.