Středoevropský malíř 2. poloviny 20. století

49172. Objekt

popis: Kombinovaná technika - dřevo, plast, akryl. 63x63 cm. Nesignováno. Autorsky adjustováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo současný majitel zakoupil v Německu, variace dvou obrazů při otočení mechanikou umístěnou na zadní straně díla.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:12:12

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč