Středoevropský malíř 2. poloviny 20. století - Objekt

Kombinovaná technika - dřevo, plast, akryl. 63x63 cm. Nesignováno. Autorsky adjustováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo současný majitel zakoupil v Německu, variace dvou obrazů při otočení mechanikou umístěnou na zadní straně díla.

Středoevropský malíř 2. poloviny 20. století
49172. Objekt
Dražba ukončena:30.09.2020 21:12:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč