Středoevropský malíř 2. poloviny 20. století

51606. Rozhovor

popis: Olej na plátně, 83x64 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen