MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na překližce, 17x10 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
středoevropský malíř 20. stol.
4087. Milenci
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
limit (30.03.2016 21:41:09)
1394
1 100 Kč
1580
1 000 Kč
1394
900 Kč
limit (30.03.2016 21:39:23)
1580
900 Kč
1394
800 Kč
limit (30.03.2016 21:39:16)
1580
700 Kč
1394
600 Kč
1580
500 Kč
716