středoevropský malíř 20. stol.

305757. Motiv z Dalmácie

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 05.08.2020 19:10:29 734